| |
" class="menu" target="_blank"> |
|
- W sezonie 2010/2011, w związku z trwającą przebudową stadionu, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów i karnetów na trybunę Krytą.
-
- Plan stadionu Legii:
-
-
-
- Ceny biletów i karnetów w sezonie 2010/2011:
-
-
- Mecze I kategorii: Lech Poznań + 4 spotkania
- Mecze II kategorii (10 spotkań): Cracovia, GKS Bełchatów, Lechia Gdańsk, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia + 4 mecze
-
-
- Sprzedaż biletów rozpoczyna się ok. 4 dni przed meczem: w kasach Legii przy ul. Łazienkowskiej 3, na "wyspach" Legii oraz w Internecie. Informacje o sprzedaży biletów na konkretny mecz zamieszczamy w newsach.
- Od sezonu 2010/2011 nie ma już papierowych biletów. Wejściówki ładowane są zdalnie na kartach kibica. W związku z tym biletów nie trzeba nigdzie odbierać, a przy wejściu wystarczy przyłożyć KK do czytnika na bramce.
Zasady wstępu na stadion Legii.
-
- Bilety można kupić na czterech "wyspach" Legii:
- Centrum Handlowe "Blue City" w Al. Jerozolimskich 179, "Centrum Handlowe M1" w Markach przy ul. Piłsudskiego 1, Hipermarket "REAL" na Ursynowie, "Centrum Handlowe Janki" w Jankach przy ul. Mszczonowskiej 3
-
- Bilety on-line
- Od rundy wiosennej sezonu 2007/08 bilety można kupować również przez Internet. Opcja dostępna jest pod adresem: https://serv289.legia.com/bilety/. Szczegółowe informacje na temat terminów sprzedaży dostępne będą każdorazowo w newsach na stronie głównej. W sprawie biletów można kontaktować się z Klubem pod adresem pok@legia.pl lub pod nr tel. +48 318 20 91.
-
- Udostępnianie karnetu innym osobom na poszczególne mecze:
- Istnieje możliwość bezpłatnego udostępnienia karnetu innej osobie na wybrany mecz. Aby tego dokonać, należy najpóźniej dzień przed meczem do godziny 16 wysłać na adres pok@legia.pl stosowną informację wraz z numerem Karty Kibica osoby, której karnet chcemy użyczyć.
- UWAGA: do wejścia na stadion niezbędne jest posiadanie własnej karty kibica oraz karty osoby udostępniającej karnet, na której karnet został zakodowany.
-
-
- Wyrabianie Kart Kibica
Kartę Kibica muszą posiadać wszyscy kibice, którzy chcą zakupić bilety na mecze Legii. Karty Kibica wyrabiane są w budynku klubowym. Opłata za wydanie nowej karty lub duplikatu karty wynosi 10 zł. Wymiana wadliwej karty jest bezpłatna. Obecnie nie ma możliwości wyrobienia karty drogą pocztową.
-
- Aby wyrobić kartę, należy posiadać ze sobą:
- dowód tożsamości ze zdjęciem (w przypadku osób niepełnoletnich potwierdzenie numeru PESEL, np. akt urodzenia, legitymacja ubezpieczeniowa, nowy paszport, dokument ze zdjęciem i ksero dowodu rodzica)
- 10 zł
- Wszystkie formalności związane z wyrobieniem karty dokonywane są na miejscu. Formularz można również ściągnąć stąd i wydrukować. Zdjęcie do karty wykonywane jest na miejscu. Cała operacja trwa 5-10 minut.
-
- Kiedy można wyrobić kartę?
- Codziennie w godzinach 11-19, w soboty w godz. 10-17 i w dniu meczu od godz. 11. W przypadku zmiany terminów, informacje będą podawane na stronie głównej.
-
-
-
- Wstęp dla zorganizowanych grup młodzieży: "Kibicuj z klasą" - sezon 2010/2011
- Akcja "Kibicuj z klasą" skierowana jest do zorganizowanych grup placówek edukacyjno-wychowawczych. Na zgłoszeniu, złożonym w klubie, przesłanym mailem na adres kibice@legia.pl bądź faxem pod numer 22 318 20 01 muszą znajdować się następujące dane:
- # dokładna lista imienna uczestników akcji z podaną datą urodzenia (wiek uczestników-podopiecznych nie może przekraczać 17 lat),
- # lista opiekunów (min. 1 opiekun na 10 podopiecznych, nie więcej jednak niż 4 opiekunów) wraz z numerami PESEL oraz nr telefonu kontaktowego,
- # pieczątka instytucji (przyjmowane są zgłoszenia od szkół, domów dziecka, ośrodków szkolno - wychowawczych, klubów sportowych, parafii etc.),
- # imienna pieczątka i podpis dyrektora instytucji lub osoby przez niego upoważnionej,
- # dokładny adres i numer telefonu do instytucji i osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie grupy.
-
- Zgłoszenia przyjmowane są w dniu meczu do godz. 12:00 (jeśli mecz rozgrywany jest w dzień powszedni) lub do piątku do godz. 12:00 (jeśli mecz rozgrywany jest w sobotę lub niedzielę). Liczba miejsc dla grup zorganizowanych na stadionie jest ograniczona. W przypadku większego zainteresowania, decydować będzie kolejność zgłoszeń.
-
- W razie dalszych pytań należy skontaktowac się z Klubem pod nr telefonu 22 318 20 01 lub pod adresem e-mail: kibice@legia.pl
-
-
- Akcja Ja kocham Legię
- Legia Warszawa, przy współpracy z Fundacją Centrum Europy, rozpoczyna nowy program edukacyjny skierowany do uczniów warszawskich szkół podstawowych - "Ja kocham Legię". Na wycieczki dzieci będą jeździły amerykańskim, szkolnym autobusem. W programie jest zwiedzanie nowego stadionu w towarzystwie przewodnika, poznawanie historii klubu, spotkania z piłkarzami czy wizyta w szatni. Wycieczki odbywają się dwa razy w tygodniu i potrwają do połowy grudnia. Wycieczki są bezpłatne. Transport dzieci i opiekunów (nauczyciele, rodzice) ze szkoły na stadion zapewnia Legia
|
|
dzis odwiedzilo strone 1 odwiedzający
|
|